Muzyczna wiosna: Ostpreußenlied trochę inaczej!

Lubisz muzykę i śpiewanie? Jeśli chciałbyś popracować nad swoimi umiejętnościami w tym zakresie to zapraszamy Ciebie serdecznie na warsztaty muzyczne. Tematem przewodnim będzie Ostpreußenlied, choć w nieco innym wydaniu. Na początku poznamy lepiej tekst i melodię aby później nad nimi popracować i stworzyć nowa bardziej współczesną wersję.

Całe warsztaty poprowadzi Robert Bielak – muzyk, kompozytor, aranżer. Współpracuje z wieloma teatrami w Warszawie (m.in. „Roma”, „Teatr Współczesny”). Był kierownikiem muzycznym w Teatrze Jaracza w Olsztynie. Laureat wielu konkursów muzycznych, między innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Poezji Śpiewanej w Olsztynie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Termin warsztatów: 12.04.2014 (sobota); w godzinach 10.00 – 19.00

Miejsce: Ostróda, Deutsches Haus, ul. Herdera 7

Wiek uczesników: od 15 lat

Wypełnione formularze przesyłajcie pocztą, mailem na adres gladkowska@ostpreussen.de lub faxem pod numer 89 534 07 80.

Razem ze zgłoszeniem przesyłajcie w mailach wasze ulubione piosenki lub linki do nich. Będą one inspiracją do warsztatów.

Osoby, które nie mają 18 lat muszą wraz ze zgłoszeniem przesłać oświadczenie rodziców bądź prawnego opiekuna.

TERMIN ZGŁOSZEŃ 31.03.2014

Dojazd do Ostródy na koszt własny, będzie to jedyny wkład własny do projektu. Jeżeli chcecie przyjechać na warsztaty, a macie problem z dojazdem to dajcie znać.

Serdecznie zapraszamy!