Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)

archiwum starych zdjęć

Opis projektu

Spływ kajakowy „Śladami Prusów-Galindia”

 

Masz ochotę na spływ kajakowy? Chciałbyś odkryć pradawną krainę Galindię?

 

Zapraszamy Ciebie 28.08.2011 na spływ kajakowy rzeką Krutynią „Śladami Prusów-Galindia”.

Startujemy w Ukcie i płyniemy do Iznoty. W trakcie spływu, w miejscowości Nowe Mosty zrobimy ognisko z kiełbaskami i będziemy mieli okazję lepiej się poznać.

W Iznocie zwiedzimy z przewodnikiem grodzisko „Galindia” i dowiemy się więcej o życiu i zwyczajach plemienia Galindów. Następnie wszyscy razem wrócimy busikami do Ukty.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 sierpnia 2011.

 

Poniżej możecie pobrać formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu prześlijcie go mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem pod numer +48 89 534 07 80

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Także, kto pierwszy ten lepszy!

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

W niedzielę 28 sierpnia czekamy na was w Ukcie. Dojazd do Ukty i z powrotem na koszt własny, będzie to jedyny wkład własny do projektu. Oprócz tego prosimy Was o założenie konta na naszym forum http://forum.ostpreussenportal.pl/ .

Jest to warunek uczestnictwa w naszych projektach. Kiedy otrzymamy od Was potwierdzenie udziału przekażemy Wam dalsze informacje!

Czekamy na CIEBIE!